Zavřít reklamu

Kdybych se vás zeptal na tradiční barvu Vánoc, jaká by to podle vás byla? Vsadím se, že bych se od většiny z vás dozvěděl, že červená. A právě na tu Samsung těsně před svátky vsází na své modely Galaxy S8 a S8+ do ní obarvuje.

V reklamě, kterou Samsung v Jižní Koreji nedávno zveřejnil, si ostatně můžete narážek na výběr barvy ve spojitosti s nastávajícími měsíci všimnout. Pestré podzimní barvy s nádechem padajícího listí totiž přesně s těmi vánočními korespondují. S trochou nadsázky se tak dá říci, že se povedlo Samsungu volbou barvy sfouknout dvě mouchy jednou ranou.

Pokud však doufáte, že se v nově obarveném Galaxy S8 skrývá v porovnání s jeho staršími lokegy lepší hardware, musíme vás zklamat. Novinka je totiž skutečně jen novou barevnou variantou, kterou chce Samsung svým zákazníkům nabídnout. Nový Galaxy S9 je navíc podle dostupných informací takřka za rohem, hardwarová vylepšení u letošního modelu by tak neměla žádný smysl.

Zklamat vás musíme i v případě, že jste si na tohoto červeného krasavce začali pomalu brousit zuby. Jihokorejský gigant ho totiž zatím plánuje prodávat jen ve své domovině. Jelikož je však barva opravdu exkluzivní a téměř stoprocentně si své příznivce najde, expanze na další světové trhy nereálná určitě není. Jen si netroufneme tvrdit, kdy se toho dočkáme. Na takovéhoto krasavce se však čekat rozhodně vyplatí.

samsung galaxy s8 red

Dnes nejčtenější

.