Zavřít reklamu

O tom, že je Samsung Galaxy S8 ve světě opravdu oblíbený, jsme vás už několikrát informovali. Doposud však žádnou významnou cenu za oblibu nedostal. To se ale včerejším večerem změnilo.

Vlajková loď Samsungu zvítězila v nejprestižnější kategorii telefon roku v soutěži Choice Consumer Awards 2017, kterou pořádá každoročně web TechRadar. V podkategoriích pak Samsung posbíral ceny pro nejlepší fotoaparát v telefonu a pro výrobce roku. Předběhla tak Apple, Google, Huawei či Sony.

Objektivně je však potřeba říci, že konkurenční Apple v této soutěži těžce pohořel a krom ceny pro nejlepší nositelnou elektroniku si neodnesl vůbec nic. To je s ohledem na úspěchy této společnosti poměrně zvláštní. Je však pravda, že byl celý žebříček skládán pouze ze starších modelů, takže do něj nezasáhlo nové “X” či iPhony 8. Kdyby tomu tak bylo, mohlo být pořadí poněkud odlišné.

Podobné ceny jsou ve výsledku stejně prakticky k ničemu. Výrobce sice potěší, uživatele však zřejmě v konečném rozhodování nad telefonem nepřesvědčí. To se ale Samsungu daří i samotným telefonem, takže ho to mrzet nemusí. A co vy, jakou známkou byste letošní modely od Samsungu ocenili?

Galaxy S8 water FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější