Zavřít reklamu

Dalším modelem, který na svou premiéru v tomto roce stále čeká, je verze Active již vydaného Samsungu Galaxy S8. Před pár dny se na internetu objevily jeho reálné fotografie, díky kterým si o něm můžete vytvořit vcelku přesnou představu. V galerii pod tímto odstavcem naleznete všechny dostupné fotografie, podle kterých se zdají práce na telefonu ve finální fázi. Sice se pravděpodobně nejedná o fotografie přímo z ústředí Samsungu, můžeme je i tak považovat za věrohodné. Zdroj totiž tvrdí, že je získal od jednoho jihokorejského testera společnosti. Ostatně i to by naznačovalo brzké uvedení do prodeje. Dost však bylo slov, pojďme se podívat na samotné fotografie.

Vcelku povedený kousek, nemyslíte? O to víc vás pak potěší jeho hardwarová výbava. Největší zbraní by měla být podpora rozhraní USB-C a baterie se skvělou kapacitu 4000 mAh. Samozřejmostí je pak klasický 3,5 mm jack a stereo reproduktory. Celý telefon by měl být velice odolný hlavně díky rámečku, který by měl plnit roli jakéhosi nárazníku a ochrany odření. Tělo telefonu by mělo být celkově pojato spíše pevněji a robustněji, nikoliv však na úkor vzhledu a výkonu. Skleněným tělem jako jeho bratříčci Galaxy S8 a S8 Plus sice neoplývá, tomu se však nikdo u série Active nejspíš nediví.

Přinese příští rok razantní změnu?

Co se však z modelu S8 skoro vůbec nezměnilo, je umístění a vzhled fotoaparátu a snímače otisků prstů. Ten si již standardně nachází na zadní straně vedle čočky fotoaparátu. Pokud se však Samsungu podaří tuto technologii implementovat do displeje pro své vlajkové lodě na příští rok, dočkáme se této vychytávky i zde. Zatím je však vývoj „devítkové“ řady modelů Galaxy poměrně daleko a nám tak nezbývá nic jiného, než se těšit na vydání zbytku modelů pro letošek.

Galaxy-S8-Active-Front-Back-fb

Dnes nejčtenější

.