Zavřít reklamu

Před dvěma měsíci se v online databázi FCC ukázal záhadný telefon, který poháněl operační systém Tizen ve své třetí verzi. Tehdy se spekulovalo, že půjde o model Z4 a nyní se ukazuje, že byly spekulace pravdivé. Samsung dnes světu ukázal nový telefon se systémem Tizen na palubě. Přivítejte Samsung Z4.

Pod plastovým tělem se ukrývá čtyřjádrový procesor tikající na frekvenci 1,5 GHz doprovázený 1 GB RAM paměti. Na přední straně trůní 4,5palcový displej s poměrně malým rozlišením 480 x 800 pixelů. Fotografie bude poskytovat 5Mpx kamera s doprovodem dvoutónové přisvětlovací diody – selfie kamera má taktéž rozlišení 5 Mpx. V neposlední řadě se v telefonu nachází 2 050mAh baterie a modem s podporou 4G LTE, VoLTE a VoWiFi sítí. Třešničkou na dortu je pak podpora dvou SIM karet.

Nový model bude uveden do prodeje nejdříve v Indii a poté i v několika vybraných zemích po celém světě. Bohužel se Samsung ani slůvkem nezmínil o cenách. Informace máme pouze o barevných variantách – „zetčtyřka“ bude dostupná v černé, zlaté a stříbrné barvě.

samsung-z4_FB

Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.