Zavřít reklamu

Galaxy S8 a S8+ byly oficiálně představeny před pár dny (informovali jsme zde), v době odhalení jsme však neměli ani tušení, že se jihokorejský gigant chystá představit další varianty těchto vlajkových lodí. Podle informací z čínského telekomunikačního úřadu TENAA firma chystá uvedení na trh obou modelů „es osmiček“ s 6GB RAM pamětí a 128GB vnitřním úložištěm.

Zprávy pocházející z webu ETNews tvrdí, že budou tyto 6GB modely představeny v Číně, a to za cenu 1 030 dolarů (v přepočtu přibližně 25 750 bez DPH). Zákazníci, kteří si telefon předobjednají navíc získají i speciální dokovací stanici DeX Station, která se běžně prodává za 150 dolarů (3 750 Kč bez DPH). Ta v kombinaci s telefonem Galaxy S8 dokáže pracovat jako běžný stolní počítač s Androidem.

Jak cenu přijmou samotní zákazníci je ve hvězdách – Samsung se svou cenovou politikou až nápadně podobá Applu. Bohužel nevíme, zda se tyto varianty dostanou i do Evropy, respektive na tuzemský trh. Otazník také visí nad cenou menšího modelu Galaxy S8 s větší RAM pamětí a úložištěm.

The Verge Galaxy S8 FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Zdroj: SamMobile

Související články

Dnes nejčtenější