Zavřít reklamu

Nový Samsung Galaxy A3 (2017) je opravdu velmi malé a kompaktní zařízení. Nejedná se úplně tak o konkurenční iPhone SE, tedy alespoň co se velikosti týká, ovšem velký displej nikomu vadit nebude. Nová A3 přichází s poměrně kompaktní úhlopříčkou displeje, která činí 4,7 palců a je typu Super AMOLED. Telefon mimo jiné disponuje certifikací IP68, což zaručuje ochranu proti vodě či prachu. Konstrukce samotného zařízení je navíc ze skla a kovu.

Srdcem celého stroje je okta-core procesor typu Exynos 7, který je vyroben technologií zaručující energetickou úsporu. O dočasně spuštěné aplikace a soubory se pak postará operační paměť s kapacitou 2 GB. Ovšem s vnitřním úložištěm je to o něco horší – pouze 16 GB. Naštěstí jej ale můžete jednoduše a levně rozšířit pomocí microSD karty.

Akumulátor zařízení činí 2 350 mAh a bohužel není odnímatelná. Telefon navíc disponuje nejnovějším USB-C portem pro nabíjení. Dále zde najdeme 13megapixelový fotoaparát s objektivem f / 1.9, zatímco na přední straně máte k dispozici 8megapixelovou kameru.

 

Samsung-Galaxy-A3-A5-2017-press-renders-01

Zdroj

Dnes nejčtenější

.