Zavřít reklamu

S modelem Galaxy Note 7 to šlo z kopce už od uvedení telefonu na trh. Vyhořelá auta, zničené domy, spálené ruce a mnoho dalších případů dovedlo jihokorejskou společnost Samsung do červených čísel. Na nástupci Galaxy Note 8 si údajně dává výrobce záležet a potvrzuje to například i jeho kódové označení. Před několika týdny se proslýchalo, že se Galaxy Note 8 interně označuje po nejstarším a nejhlubším jezeru na světě. Nové informace však tento alias popírají a dle všeho se Notu 8 přezdívá „Great“ (skvělý/veliký).

Serveru Sammobile se navíc povedlo zjistit i číselné označení modelu. Galaxy Note 8 bude označen kódem SM-N950F. Poslední znak, v tomto případě písmeno „F“, se obvykle mění v závislosti na trhu, na kterém se telefon prodává. V případě Note 8 by nemělo být na trhu ani moc variant tohoto zařízení, což společnosti pomůže s vydávání softwarových aktualizací – čím více variant a typů zařízení, tím větší práce se softwarem.

V neposlední řadě server Sammobile zjistil, že se Samsung chystá jihokorejský trh zaplavit repasovanými modely Galaxy Note 7, který bude označen kódem SM-N935 a doplněn písmenem „R“ (refurbished, nebo-li repasovaný).

Firma byla letos na mobilním veletrhu MWC 2017 při představování tabletu Galaxy Tab S3 zaskočena organizací Greenpeace kvůli benevolentnosti Samsungu k životnímu prostředí. Zdá se, že organizace dostane to, co chce a Samsung bude opravdu vyprodávat opravené jednotky Galaxy Note 7, jen aby se zbavil vyrobených součástek a nemusel je zbytečně recyklovat.

galaxy_note_FB

Zdroj: Sammobile

Související články

Dnes nejčtenější

.