Zavřít reklamu

Vlajková loď Galaxy S8 bude technicky nejvyspělejším Android telefonem roku 2017, což je naprosto bez debat. Samsung navíc shromažďuje a připravuje obrovské množství objednávek na nejnovější a nejvýkonnější procesor Qualcomm Snapdragon 835. Jihokorejský výrobce navíc posílil a zlepšil celkové bezpečnostní testování baterií, aby nedocházelo k výbuchům jako u Galaxy Note 7.

Oficiální datum vydání je stanoveno na 21. dubna 2017 ve Spojených státech amerických. Tuto informaci potvrdil velmi dobře informovaný anonym serveru VentureBeat. Samsung novou vlajkovou loď oznámí skoro měsíc před zahájením prodeje, a to 29. března.

Očekává se, že novinka dorazí hned ve dvou variantách, jejichž konstrukce bude okolo displeje zakřivená, tak jako u Galaxy S7 Edge. Samsung navíc odstranil rámečky kolem displeje, díky čemuž bude zobrazovací panel tvořit takzvanou nekonečnou plochu. Nejmenší varianta bude disponovat 5,8palcovým displejem, zatímco větší bratříček 6,2palcovým panelem.

Prozatím neočekáváme, že by měly nastat větší změny, tedy alespoň co se prodejních cen týká. Oficiální maloobchodní cena základního modelu Galaxy S8 bude začínat na 650 dolarů (což je v přepočtu asi 16 500 Kč). Za větší Plus variantu si samozřejmě připlatíte, neboť cena bude startovat na 750 dolarech (asi 18 825 Kč). Ceny jsou uvedeny bez DPH a v České republice budou ve výsledku pochopitelně ještě vyšší.

Nejlepší pohled na Galaxy S8:

Galaxy S8 Plus render 4

Zdroj

Dnes nejčtenější

.