Zavřít reklamu

Jihokorejský výrobce prožívá skvělé období. Jeho velmi povedené a u zákazníků populární chytré hodinky Gear S2 a Gear S3 nyní podporují jednu z největších automobilek na světě. BMW Group před několika hodinami zveřejnila zcela novou aplikaci kompatibilní právě s nositelnými hodinkami od Samsungu.

BMW nějaký ten pátek potichu a v tajnosti vyvíjelo novou aplikaci pod názvem BMW Connected. Ta je samozřejmě dostupná v obchodu s aplikacemi určeném přímo pro hodinky Gear S2 a S3, tedy Galaxy Apps. „Appka“ využívá takzvaný Open Mobility Cloud, díky čemuž je možné automobil s hodinkami propojit

Aplikace umožňuje uživatelům přístup hned k několika různým typům informací, včetně doby řízení, hladiny paliva, posledního zaparkování (místo a čas), aktuální dopravní situace a mnoho dalšího. Majitelé kompatibilního vozu BMW mohou pomocí svých hodinek automobil navíc odemknout či zamknout. Aplikace je dokonce tak chytrá, že můžete dokonce zapnout i ventilační systém, a to odkudkoliv na světě.

Aplikace je optimalizována a kompatibilní pouze s modely od roku 2014 a novější. Jestliže jste však vlastníkem staršího modelu, například 2013, budete mít pouze omezené některé funkce.

BMW

Zdroj

Dnes nejčtenější

.