Zavřít reklamu

Vývojáři v Samsungu mají v tomto období opravdu napilno. Téměř každý měsíc nyní připravují nové aktualizace pro své nové a zároveň i staré modely. Nyní se nového updatu dočkají majitele dva roky staré vlajkové lodě.

Nová aktualizace má asi kolem 30 MB a dostupná bude pouze pro majitele telefonu Samsung Galaxy S5. Jedná se o velmi důležitý update, neboť opravuje bezpečnostní díry v systému. Ihned, jakmile vás operační systém Android vyzve v oznámení ke stažení a instalaci balíčku, neváhejte a stahujte. Samotný Samsung své fanoušky a zákazníky nabádá k tomu, aby aktualizaci stáhli.

Zajímavé však není ani tak to, že Samsung pracuje na nové bezpečnostní záplatě, jako spíš to, kde bude aktualizace dostupná. Instalační balíček bude k dispozici ke stažení pouze pro Evropu. Z toho vyplývá, že telefony z ostatních trhů jsou buď již dávno aktualizovány, anebo vůbec postiženy nebyly.

Chcete-li zjistit, zda je novinka pro váš stroj připravena, jednoduše přejděte do Nastavení > O zařízení > Stáhnout aktualizace ručně. Případně pak můžete počkat na oznámení, které vás vyzve ke stažení a následné instalaci 30 MB balíčku. Pro instalaci však musíte mít baterii nabitou minimálně na 50 %.

Galaxy S5

Zdroj

Dnes nejčtenější

.