• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 5G Note 7

  Obchodní aplikace č. #1 v 28 zemích: už za 60 vteřin znáte výsledek

  | Kategorie:Tiskové zprávy

  Komerční sdělení: S touto aplikací můžete obchodovat cokoliv (i akcie Apple), stačí vám k tomu jen 250 Kč a každý obchod si můžete sami nastavit třeba na 60 vteřin. Po vypršení času ihned víte, jak vaše investice dopadla. Unikátnost aplikace spočívá v jednoduchosti – stačí pouze správně odhadnout směr, kterým se cena vydá. Ta má dvě možnosti – nahoru nebo dolů.

  Obchodujte s čímkoli, za 60 vteřin znáte výsledek
  S touto obchodní aplikací, která se stala č. #1 v 28 zemích, klienti denně realizují více než milion a půl obchodů. Na výběr máte akcie (Apple, BMW apod.), zlato a mnoho měn, se kterými můžete obchodovat nepřetržitě 24 hod. Některá nástroje jsou závislé na otevření světových burz, a proto se s nimi obchoduje pouze v pracovní dny. I když aplikace zatím není v češtině, ovládání je velmi intuitivní. Přečtete si níže, jak to funguje.

  Obchod za dolar
  Pokud byste se chtěli pustit do opravdového obchodování, tak vám bude stačit vložit minimální částku 10 dolarů (cca 250 Kč), přičemž na každý jednotlivý obchod můžete vložit minimálně 1 dolar. Vkládat a vybírat peníze můžete mnoha způsoby: platební kartou, Skrill, E-Wallet, Neteller apod.

  Zajímavostí jsou turnaje, kterých se můžete po přihlášení dobrovolně účastnit a vyhrát finanční obnosy. Vyzkoušejte zde.

  Kolik lze získat?
  Zhodnocení z jednoho obchodu může být až 90 %, záleží na typu nástroje. Pokud tedy např. na začátku obchodu správně odhadnete směr vývoje a investujete 5 dolarů, dostanete zpět 9,5 dolaru. Pokud ale směr netrefíte, pak o 5 dolarů přijdete. Přihlaste se zde.

  Jak to probíhá?
  1) Vyberete s čím chcete obchodovat (akcie, zlato, měny apod.)
  2) Zvolíte částku a dobu (třeba 60 vteřin, 15 minut apod.)
  3) Odhadnete vývoj ceny: zvolíte směr (šipku) „nahoru“ (pokud si myslíte, že cena bude stoupat) nebo „dolů“ (pokud bude klesat)

  Po uplynutí zvoleného času ihned víte, jak vaše investice dopadla.
  Vše vyzkoušíte zde.

  Reklama.
  HighSky.cz reklama

  Další články