Zavřít reklamu

Na internetu se již nějaký ten pátek píše o postupně měnícím se Obchodu Play – jiný odstín zelené, nový vzhled výsledků vyhledávání, nové uživatelské rozhraní a tak dále. Nyní si pro své uživatele Google připravil další novinku.

Největší obchod s aplikacemi nabídne výsledky vyhledávání v jednotlivých kartách, nikoliv v normálním rozvržení, jak jsme byli doposud zvyklí. Abych vše uvedl na pravou míru a správně vysvětlil, dříve se výsledky vyhledávání v rámci aplikace Obchod Play zobrazovaly v jedné velké kartě, ve kterých bylo hned několik dalších mini karet.

Ještě o něco zajímavější je ale fakt, že se nyní můžete setkat s různými výsledky vyhledávání, tedy s rozvržením těchto výsledků. Při procházení aplikací tak můžete narazit na klasickou velkou celoplošnou kartu, která se skládá z několika dalších mini karet, a nyní i na „normální“ jednotlivé záložky.

Hlavní však je, že obě varianty nám ukazují ty nejdůležitější informace, mezi které patří počet hvězdiček, počet instalací a věkové omezení. Je tedy zřejmé, že si Google myslí, že tyto výsledky jsou pro konkrétní vyhledávání natolik významné, že si je může dovolit prezentovat zřetelnějším způsobem, namísto mini karet. Inu, podívejte se sami níže.

Google-Allo-Google-Play-Store-1340x754

Zdroj: AndroidPolice

Dnes nejčtenější

.