Zavřít reklamu

Představení Galaxy S8 se blíží a tudíž se internet neustále plní novými a novými zprávami o tomto chystaném vlajkovém modelu jihokorejského giganta Samsung. Všechny zprávy jsou ale samozřejmě neoficiální a nikdo neví, kterým lze věřit a kterým naopak ne. Nyní ale se svou „troškou“ do mlýna přišel i Samsung, který ve svém videu s velkou pravděpodobností ukázal, jak bude Galaxy S8 vypadat.

Původně byla videa tři, ale první již autor smazal. Zbylá dvě však pocházejí přímo od samotného Samsungu. Konkrétně byla zveřejněna na YouTube kanále Samsung Display, který slouží především pro jihokorejský trh. Ve videích Samsung vyzdvihuje přednosti AMOLED displeje, kterým pochopitelně disponují jeho vlajkové lodě a Galaxy S8 určitě nebude výjimkou. V obou reklamních spotech můžeme vidět telefon, který sice není nijak označený, ale až nápadně souhlasí se všemi informacemi, které o designu Galaxy S8 víme. Zajímavé je ale i to, že Samsung do teď obě videa na kanále nechal.

Jak sami můžete níže na přiložených reklamách vidět, Samsung ukazuje zařízení, které je téměř bez postranních rámečků, má uzoučké horní a dolní okraje displeje a nedisponuje domovským tlačítkem. Právě takto by měl vypadat i chystaný Galaxy S8, jenž by měl spatřit světlo světa už během následujících týdnů.

Galaxy S8 Samsung Display

 

Dnes nejčtenější

.