Zavřít reklamu

Pravděpodobně nás dělí už jen pár dní od toho, než Samsung představí nové modely Galaxy A3, A5 a A7  pro rok 2017. O Galaxy A5 jsme vás již informovali v nedávném článku, tedy o jeho kompletních specifikacích a nyní se podíváme na nový Galaxy A3, tedy přesněji na jeho design, který určitě nebude k zahození. Už předchozí verze tohoto modelu se jihokorejskému gigantovi povedly a vypadá to, že letos tomu nebude jinak.

Zdroje obeznámené s plány Samsungu prozradily veřejnosti, jak bude chystaný model vypadat a @OnLeaks okamžitě vytvořil rendery, které nám dávají poměrně dost jasný pohled na to, jakým designem se novinka pochlubí.

Loňská verze se částečně inspirovala Galaxy S6, a tak je se nabízí myšlenka, zda se nebude nový model inspirovat Galaxy S7. Vypadá to, že skutečně tomu tak bude, protože zařízení bude mít lehce zahnutý displej (opravdu jen lehce, ne jako u Edge modelu) a stejně tak i lehce zahnuté hrany na zadní straně. Podle renderů, které naleznete výše, to vypadá, že Galaxy A3 (2017) bude vypadat opravdu skvěle.

Zařízení by mělo opět nabídnout čtečku otisku prstu zabudovanou v domovském tlačítku a nově také USB-C port na spodní straně. Dosavadní informace pak prozrazují, že telefon nabídne 2GB RAM, 4,7palcový displej s rozlišením 720p, procesor Exynos 7870 a 12-megapixelový zadní fotoaparát. Přední fotoaparát by pak měl nabídnout 8 megapixelů. Cena by se v USA měla dostat na nějakých 200 dolarů (necelých 5 200 Kč), u nás ale bude pravděpodobně o něco vyšší.

Samsung Galaxy A3 2017 render FB

Dnes nejčtenější

.