Zavřít reklamu

Chytré hodinky jsou každým měsícem více a více populární a tak není vůbec divu, že se k tomuto trendu přiklánějí i naprosté jedničky, tedy alespoň co se výrobců hodnotných hodinek týká. Armani, Diesel a Kate Spade dnes oznámily, že na trh přinesou zcela nové hodinky, které budou poháněné Androidem. Dočkat bychom se jich mohli již na začátku roku 2017.

Každá ze značek přichází nejen se svými skvěle navrženými hodinkami, ale také mobilní aplikací pro Android a iOS. Uživatel tak bude mít možnost pomocí hodinek spravovat příchozí zprávy, bude moct sledovat ušlé kroky a další. Baterie uvnitř zařízení je navržena tak, aby vydržela neuvěřitelných šest měsíců.

Navíc hodinky DieselOn Time přijdou na trh s konstrukcí, která bude z nerezové oceli, a bude jej možné zakoupit hned v pěti barvách, zatímco Kade Spade hodinky jen ve zlaté, růžově zlaté a stříbrné. Emporio Armani Connected budou taktéž v pěti různých barevných variant.

Kate Spade budou stát 250 dolarů, Emporio Armani Connected 245 a 400 dolarů. Cenu DieselOn Time hodinek prozatím neznáme.

fossil-watches

Zdroj: AndroidAuthority

Dnes nejčtenější

.