Zavřít reklamu

Internet je někdy celkem divočina, není to místo jen tak pro někoho. Lidi jsou na sebe dost hrubý, což ne každý může psychicky unést. Navíc se na netu nachází velké množství lidí, kteří chtějí ukrást vaše osobní informace – zaplaví vám tak telefon a počítač reklamami, anebo použijí jiné násilné kroky. Pokud chcete opravdu nadobro odejít z internetu a nenechat po sobě ani stopu, máme pro vás jednoduchý trik.

Říká se tomu deseat.me, a to co dělá, dělá fakt dobře. Používá vaše přihlašovací údaje do služeb Googlu a poskytuje obrovský seznam všech účtů, které jste kdykoliv na webu vytvořili. Nezáleží vůbec na tom, jak je účet starý, nebo zda jste se na něj nepřihlásili celá léta, vše je na jednom místě.

Drtivá většina účtů je spárována s odkazem na smazání účtů, a to každé konkrétní webové stránky. Jedním kliknutím tak můžete odstranit své digitální já, a to navždy. Při mazání budete opravdu překvapeni, kolik účtů jste si vlastně v životě založili.

„Čekal jsem pár desítek účtů, ale seznam byl tak dlouhý, že se na něj vešlo hned 122 různých účtů“ napsal jeden z uživatelů.

screen-shot-2016-11-28-at-8-52-30-am

Zdroj: Bgr

Související články

Dnes nejčtenější

.