Zavřít reklamu

gear-s3Přestože Korejský Samsung neměl se svým prémiovým modelem Galaxy Note 7 příliš velké štěstí, není pro společnost ještě nic ztracené. Nedávný průzkum totiž ukázal, že 70 % majitelů Note 7 budou i nadále věrní své oblíbené značce. Firma má mimo jiné v rukou velmi horký produkt, a to pro rok 2016. Tím produktem je nová generace chytrých hodinek Gear S3.

Hodinky pod názvem Gear S3 běží na operačním systému Tizen, jehož autorem je právě Samsung. Jedná se o nástupce druhé generace Gear S2, která byla představena již před rokem. Nejnovější model nabídne podporu LTE a možnost uskutečnit či přijmout hovor. Samozřejmostí je rotující rámeček, pomocí kterého se lze snadno procházet uživatelským rozhraním. Dále zde máme odolnost proti vodě a to po dobu 30-ti minut, podporu Samsung Pay a mnoho dalšího.

gear-s3

Tentokrát Gear S3 přijdou na trh hned ve dvou variantách – Classic a Frontier. Verze Classic nabídne spíše design představujících luxusních hodinek, zatímco Fontier na pohled robustnější a odolnější zpracování. Oba modely startují s cenovkou 349£, což je v přepočtu asi  10 470 Kč. To mimo jiné potvrdil samotný Samsung na svých oficiálních stránkách pro Velkou Británii. Dodávky by podle všeho měly začít již v pátek, a to 11. listopadu.

Dnes nejčtenější

.