Zavřít reklamu

Galaxy S7Tisková zpráva: 75 % uživatelů iPhonů přejde od kupování přístrojů k Upgrade programu, odhaduje analytik Gene Munster, šéf konzultantské společnosti Piper Jaffray. Bude se to týkat i Androidů? Alza.cz se rozhodla to prověřit.

Alza.cz už měsíc nabízí službu Nový iPhone každý rok, v níž dostanete každý rok nový iPhone za 990 Kč/měsíc. Je to obdoba amerického iPhone Upgrade programu.

Služba je velmi úspěšná, a tak se Alza rozhodla nabízet podobným způsobem i smartphony s Androidem. Jako hlavního partnera zvolila Samsung, konkrétně jeho vlajkové modely S7 a S7 edge.

Jak tato služba funguje?
Vyberete si Samsung Galaxy S7 (barvu a verzi) a po dobu, kdy jej máte v držení, platíte měsíční poplatek. Telefon si musíte ponechat alespoň 6 měsíců, pak jej můžete kdykoliv vrátit. Každý rok si můžete vzít nový model. Můžete přejít na vyšší, nebo naopak na nižší model. Výše měsíčního poplatku se sice pro různé modely liší, ale po dobu, co telefon máte, zůstává cena konstantní.

Jak lze službu získat?
Stačí zažádat na alza.cz/novysamsung. Po vyřízení žádosti bude váš nový telefon čekat na prodejně, kterou si zvolíte. Úplně stejně probíhá i výměna telefonu za novější model, jeho vrácení, nebo případná reklamace: vždy napíšete na Alza.cz a oni vám doručí nový mobil na prodejnu, kde zároveň odevzdáte starý model.

Vše, co se týká této služby, řešíte pouze s Alzou. Neupisujete se žádnému operátorovi nebo splátkové společnosti, a tím pádem neplatíte ani žádné úroky nebo skryté poplatky.

Při poruše dostanete ihned nový telefon
Samsungy se kazí málokdy. Pokud se tak přece jen stane, Alza vám porouchaný telefon rovnou vymění za nový. Stačí poruchu nahlásit přes web, aby Alza včas doručila na vaši prodejnu nový mobil přesně stejného typu, kapacity, paměti i barvy.

Rozbití nebo krádež máte pojištěny
Jak bylo uvedeno výše, měsíční poplatek pokrývá pojištění proti krádeži telefonu a rozbití nešťastnou náhodou. Při rozbití stačí situaci nahlásit Alze, ta telefon vyzvedne a zařídí opravu nebo rovnou výměnu za nový model stejného typu. Krádež je nutno nahlásit na Policii ČR, která následně zablokuje IMEI telefonu.

Cena služby „Nový Samsung každý rok“ startuje již na 990 Kč za měsíc za vlajkovou loď Galaxy S7. Podrobnosti včetně otázek a odpovědí najdete na webu www.alza.cz/novysamsung.

printscreen 2016-05-02 v 14.32.03

Dnes nejčtenější

.