Zavřít reklamu

Gear S2 ClassicSpoločnosť Samsung začala prvý novembrový týždeň na Slovensku predávať najnovší model inteligentných hodiniek Gear S2. Kruhová luneta hodiniek Samsung Gear S2 je vyrobená z nerezovej ocele. K dvom základným variantom (športové Gear S2 a elegantné Gear S2 classic) si je možné stiahnuť rôznorodé digitálne ciferníky, ktorých podobu navrhol Alessandro Mendini.

Vtip, vkus a zmysel pre farby ateliéru Mendini sa premietli aj do ponuky výmenných remienkov pre športovú verziu Gear S2. Tie bude možné kúpiť od 39,90 € s DPH. Dostupnosť jednotlivých ciferníkov a remienkov sa môže počas začiatku predaja líšiť.

S Health a audio funkcie

Nové hodinky od spoločnosti Samsung pomáhajú tiež s udržaním dobrej fyzickej kondície. Vďaka 24-hodinovému záznamu denných činností a motivačným upomienkam majú majitelia hodiniek neustály prehľad o svojich aktivitách. Súčasťou je napríklad aj prehľad o príjme vody a kofeínu. Vďaka dostatočne veľkému úložisku Samsung Gear S2 je možné do hodiniek nahrať až 300 skladieb. Po synchronizácii s telefónom tak majú užívatelia svoj obľúbený playlist vždy po ruke. A to aj v prípade, že si vyrazia zabehať a telefón nechajú doma. Prepínanie skladieb počas prehrávania, rovnako ako približovanie mapy prebieha jednoducho otočením lunety na ciferníku.

Športová verzia Samsung Gear S2 je dostupná v tmavo šedom prevedení alebo so strieborným ciferníkom a bielym remienkom za 329 € s DPH, elegantná verzia Samsung Gear S2 classic s čiernym ciferníkom a koženým remienkom za 369 € s DPH.

Ďalšie informácií o Samsung Gear S2 nájdete na http://www.samsung.com/sk/galaxy/gear-s2/features/

Samsung Gear S2 Alessandro Mendini Watchband

Dnes nejčtenější

.