Zavřít reklamu

Gear S2 ClassicUž je to nějaký ten pátek od představení vlajkové loďe Samsungu na poli chytrých hodinek a my už víme kdy vstoupí na trh ve Velké Británii. Hned na začátku prozradím, že s celkem rozumnou cenovkou a to 250 liber. Koneckonců, nemohli jsme čekat, že hodinky budou stát šest tisíc, ale tahle cenovka není nic zase tak strašného, když pomyslíme, že se má jednat o zdařilou konkurenci pro konkurenční Apple Watch. Gear S2 se už nyní prodávají ve Spojených státech a do Velké Británie a dalších evropských zemí, včetně ČR a SR, se podívají 12. listopadu.

Na výběr bude, jak již dávno víme, ze dvou variant – Gear S2 a Gear S2 Classic. Samsung se také oháněl speciální edicí hodinek, která by měla být vylepšena o 3G a GPS modul. Tato edice se ale ve Velké Británii a potažmo ani v celé Evropě prodávat nebude. Samsung si pro oficiální uvedení na trh ve Velké Británii vybral exkluzivní místo a to londýnské nákupní centrum Westfield, kde si mohou první zákazníci zakoupit svoje hodinky 12. listopadu.

Samsung Gear S2

O cenách jsem již mluvil v úvodu. Pokud vás hodinky lákají, tak bych si přeci jen ještě počkal, už jen kvůli tomu, že například eshop Alza.cz se na hodinky už dávno připravuje a očekávat je můžeme rovněž v listopadu. Takže jestli hledáte nápad na dárek k blížícím se Vánocům, tak tady máte dobrou šanci. Alza bude hodinky nabízet od 8 990, takže cena ve Velké Británii 250 dolarů se zdá být celkem odpovídající. Exkluzivnější a luxusnější verze hodinek s přídomkem Classic také očekávají na eshopu Alza a to s cenovkou necelých 10 tisíc. Je tedy vidět, že Samsung jde proti konkurenčním hodinkám i cenou.

Samsung Gear S2 Classic

*Zdroj: SamMobile
*Autor: Jakub Fišer

Témata: , , , ,

Dnes nejčtenější

.