Zavřít reklamu

Curved-UHD-U9000_FrontTlačová správa: Pod heslom „Zakrivená TV za cenu rovnej“ spúšťa od dnešného dňa spoločnosť Samsung jedinečné zvýhodnenie na nákup zakrivených televízorov. Zákazníci, ktorí si v období od 19. októbra do 24. decembra tohto roku zakúpia vybrané modely zakrivených televízorov, môžu svoj nákup zaregistrovať na www.samsung-bonus.eu a získať späť až 190 €. Cieľom kampane je sprístupniť kvalitný zážitok z pohlcujúceho obrazu čo najširšiemu publiku.

Na získanie zľavy stačí urobiť registráciu do 14 dní po nákupe, no najneskôr do 24. decembra 2015. Je potrebné vyplniť výrobné číslo zakúpeného prístroja a nahrať účtenku. Samsung následne zákazníkovi zašle príslušnú čiastku na jeho účet, alebo poukážkou.

„Dopriať si kvalitu je teraz jednoduchšie než predtým. Veríme, že vďaka finančnému zvýhodnenie sa zákazníci viac zamerajú na pridanú hodnotu zakrivených televízorov,“ vysvetľuje Miroslav Záhorec, produktový manažér TV/AV spoločnosti Samsung Electronic Czech and Slovak, a dopĺňa: „Obraz na zakrivených obrazovkách pôsobí väčšou hĺbkou, diváka viac vtiahne do deja a rozdiel je viditeľný na prvý pohľad už pri vstupe do predajne.“

Curved UHD_Sub_09

Zvýhodnenie sa vzťahuje na vybrané modely UHD a Full HD televízorov. Plochý obraz ožíva vďaka technológii Auto Depth Enhance, ktorá dokáže sprostredkovať väčší pocit hĺbky použitím rôznych úrovní vylepšenia kontrastu na rôzne oblasti a objekty na obrazovke. Modely UHD TV ponúkajú 4-krát vyššie rozlíšenie obrazu ako Full HD a vďaka funkcii Upscaling zároveň zvyšujú kvalitu obsahu v nižšom rozlíšení a približujú ju úrovni rozlíšenia UHD.

Podrobné pravidlá akcie nájdete na www.samsung-bonus.eu alebo je možné kontaktovať súťažnú infolinku telefonicky na +420 606 276 122 alebo e-mailom info@samsung-bonus.eu.

Tabuľka cenového zvýhodnenia podľa modelov:

Samsung Curved UHD TV

Dnes nejčtenější

.