Zavřít reklamu

Samsung Gear S2Praha 5. října 2015 – Příznivci nositelných zařízení v Česku mají další možnost, jak si udělat radost. Samsung uvádí na trh nové chytré hodinky Gear S2 v elegantní i sportovní verzi. Oba modely vynikají výkonným procesorem i operačním systémem, baterií s dlouhou životností a možností bezdrátového nabíjení a také displejem s vysokým rozlišením. Díky široké nabídce aplikací a příslušenství lze hodinky přizpůsobit osobním potřebám i vkusu. Samsung Gear S2 budou na českém trhu dostupné ve sportovní verzi za 8 999 Kč s DPH a v elegantní verzi classic za 9 999 Kč s DPH, a to v první polovině listopadu.

Ciferník hodinek Samsung Gear S2 je tenký 11,4 mm. Aplikace speciálně upravené pro kruhové rozhraní jsou na 1,2palcovém AMOLED displeji s rozlišením 360 x 360 (302 ppi) zřetelně viditelné, takže uživatel nepropásne žádné upozornění. O plynulý výkon se stará operační systém Tizen, optimalizovaný 1GHz dvoujádrový procesor a 512MB paměť RAM. Aby se hodinky nabily, stačí je položit na bezdrátovou dokovací stanici, která je součástí balení. Standardní výdrž baterie je 2–3 dny.

Snadný přístup k mnoha aplikacím

Samsung Gear S2 se ovládají pomocí otočné lunety a tlačítek Home a Back. Uživatelé tak mají snadný přístup k oznámením i aplikacím a jsou neustále ve spojení se svým kalendářem, kontakty,  e-mailem a zprávami. Dokonce mohou přímo přes hodinky i krátké textové zprávy odesílat.

Nové fitness funkce hodinek Samsung Gear S2 pomáhají uživatelům s udržením dobré fyzické kondice. Díky 24hodinovému záznamu denních činností a motivačním upomínkám mají majitelé hodinek neustálý přehled o svých aktivitách. Další užitečnou funkcí je NFC technologie, která umožňuje prostřednictvím hodinek placení v obchodě. Využívat je lze také jako chytré klíče od auta či domu nebo jako dálkové ovladače Smart domácností.

Samsung Gear S2 Classic

Elegantní i sportovní provedení

Dvěma variantami hodinek (Gear S2 a Gear S2 classic) Samsung oslovuje různé skupiny uživatelů. Na českém trhu budou dostupné v první polovině listopadu 2015. Sportovní hodinky Samsung Gear S2 se budou prodávat v tmavě šedém provedení s tmavošedým páskem, nebo ve stříbrném provedení s bílým páskem za 8 999 Kč s DPH. Elegantní verze Samsung Gear S2 classic bude k dispozici v černé barvě s koženým páskem za 9 999 Kč s DPH. Ve spolupráci s partnery nabídne Samsung jako doplňky také další varianty řemínků.

Samsung Gear S2

Dnes nejčtenější

.