Zavřít reklamu

Galaxy S6 Edge_Combination2_Black SapphireNajvyhľadávanejšími a najsledovanejšími videami na YouTube v poslednej dobe sú hádam videá, ktoré dokazujú, aké odolné sú najnovšie modely od Samsungu a tie zaujímajú najmä ľudí, ktorí sa rozhodujú, či si takto drahý smartfón kúpiť a chcú vedieť, čo všetko asi vydrží. Nedávno Samsung vyvrátil tvrdenie testovacej spoločnosti, že by sa ich Galaxy S6 a S6 Edge ohýbali za normálnych okolností, vykonaním svojho vlastného testu na týchto mobiloch. Tak či onak, obe videá sú dostupné na YouTube ale Samsung už vydal aj ďalšie video, na ktorom zachytáva pády mobilov.

Video začína uznaním, že už bolo vykonaných veľa testov ohľadom pádov, nerozbitnosti a výdrže Galaxy S6 a S6 Edge a že sú hrdí na to, ako v týchto testoch obstáli. Ak hľadáte odpovede na mnohé otázky ohľadom odolnosti ich dvoch tohtoročných vlajkových lodí, tak Samsung ubezpečuje, že predtým ako vydajú ktorýkoľvek nový model do predaja, tak ho dôkladne otestujú. Prvý vidíme Galaxy S6 ako padá z výšky približne 1,5m na „chrbát“ a drží pekne pokope, nič sa mu nestalo. Z rovnakej výšky potom vidíme padať aj Galaxy S6 Edge, dopadol rovnako a tak isto sa nekoná žiadne prekvapenie, vyšiel z testu s rovnakým, kladným výsledkom.

Video nám opäť pripomína, že oba smartfóny majú Gorilla Glass 4, ktorý je jedným z najtvrdších a najodolnejších sklíčok na trhu v súčasnosti a že hliníkový rám bol navrhnutý tak, aby minimalizoval poškodenie sklíčka pri náhodnom páde na zem tým, že smartfón dopadne najskôr na rám a nie priamo na displej. Samsung tvrdí, že ak budeme nasilu ohýbať telefón, tak nakoniec sklíčko aj tak praskne, tak isto ako keď vám pri šoférovaní aj malá odfrknutá skalka rozbije čelné sklo na aute. Video končí upokojením zákazníkov tým, že Galaxy S6 aj Galaxy S6 Edge sú navrhnuté tak, aby vydržali aj extrémne situácie, s ktorými sa užívatelia aj tak stretnú len málokedy pri bežnom používaní.

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };

Dnes nejčtenější

.