Zavřít reklamu

Galaxy S6 Edge_Left Front_Black SapphireSamsung zaviedol prvýkrát možnosť úpravy tém v jeho „A-čkových“ modeloch a tiež ho prezentoval v tohtoročných vlajkových lodiach Galaxy S6 a S6 Edge. V týchto modeloch sú predinštalované 4 témy a ďalšie sa dajú sťahovať z online obchodu s témami, ale neobjavili sa žiadne návody na to, ako ich môžu vytvárať vývojári tretích strán. Od užívateľa na stránke Reddit sa objavili informácie o tom, že niekedy v priebehu tohto mesiaca má byť vydaný program na úpravu a tvorbu tém od Kórejského giganta.

Na základe týchto informácií sa veľa užívateľov dožadovalo ďalších detailov o tom, ako sa budú dať tieto témy vytvárať a publikovať. Preto napísal mail vývojárom do Samsungu, aby mu pomohli odpovedať na mnohé otázky. Už o pár hodín neskôr dostal odpoveď, že program pre tvorbu týchto tém je zatiaľ dostupný len pre čínske varianty mobilov Galaxy Note 4, Galaxy A5 a Galaxy A7. V maili sa okrem iného spomína aj to, že Samsung s potešením oznamuje, že v apríli vydajú nástroj na tvorbu týchto tém pre Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge.

Sony, Xiaomi a OnePlus už ponúkajú nejaké témy, vďaka ktorým si môžu používatelia prispôsobiť vzhľad mobilu podľa svojich predstáv. Vývojári tretích strán budú tak konečne môcť pomocou nového programu začať tvoriť a zapĺňať stránky Theme Store nespočetným množstvom určite kvalitných a pekne zladených tém aby tak nás – užívateľov mobilov, ktoré to podporujú, potešili.

Samsung-TouchWiz-Themes-Feature-03

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };

*Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.