Zavřít reklamu

Galaxy S6Není divu, že šestá řada série Galaxy S vzbudiva obrovský zájem mezi zákazníky. Přeci jen, smartphone přichází s řadou inovací, včetně kovovo-skleněné konstrukce, po které fanoušci Samsungu již dlouho prahli. A oblíbenost Galaxy S6 a jeho varianty Galaxy S6 edge zjevně zašla až tak daleko, že Samsung bude muset zvýšit produkci kusů těchto zařízení a dodat jich tak do obchodů mnohem více, než se původně očekávalo, počet předobjednávek se totiž již vyšplhal na 20 milionů!

Jak uvádí ET News, v konkrétních číslech vyrobí Samsung do konce dubna/apríla 13 milionů kusů Galaxy S6, z nichž celé 4 miliony budou Galaxy S6 edge. A proč „pouze“ 4 miliony? Odpověď je vskutku jednoduchá. Proces výroby smartphonu se zahnutým displayem na bocích je poněkud těžší a tím pádem i pomalejší a vyrobit více smartphonů tohoto typu za stejný časový úsek by se takřka nedalo a pokud ano, značně by se to projevilo na ceně.

Tím pak narážíme i na druhý důvod, proč se Galaxy S6 edge vyrobí 2x méně, a to jeho cenu. Ta je oproti standardní variantě poněkud vyšší a tím pádem se tak nějak počítá s tím, že se bude klasický Galaxy S6 prodávat více než GS6 edge, tudíž nemá smysl vyrábět více kusů zařízení, než je třeba.

Galaxy S6

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //*Zdroj: ET News

Dnes nejčtenější

.