Zavřít reklamu

ikea a samsungBarcelona 3. března 2015 – Společnosti Samsung Electronics Co., Ltd. a IKEA of Sweden rozšíří možnosti nabíjení Samsung GALAXY S6 a S6 edge v domácím prostředí nebo v práci pomocí Wireless Power Consortium (WPC). Díky nejnovějším smartphonům od společnosti Samsung, které jsou jako první na světě univerzálně kompatibilní s vestavěnými bezdrátovými technologiemi nabíjení, a nové řadě nábytku značky IKEA, si spotřebitelé plně užijí výhody domácnosti umožňující kompletní bezdrátové nabíjení.

V dnešní době požadují spotřebitelé jednoduchý, efektivní a pohodlný způsob nabíjení elektronických zařízení. IKEA vychází vstříc těmto potřebám zabudováním bezdrátové technologie nabíjení přímo do vybavení domácnosti, čímž mění například noční stolky, lampy či psací pracovní stoly v místa pro nabíjení elektroniky. Perfektně se tak hodí k novým smartphonům Samsung GALAXY S6, které jsou pro nabíjení kompatibilní s jakoukoliv bezdrátovou podložkou na trhu, včetně nového nábytku značky IKEA.

„Mobilní zařízení se stávají přirozenou součástí našeho života. Schopnost společnosti Samsung spárovat jednoduchý proces bezdrátového nabíjení s nábytkem IKEA dává každému příležitost používat svůj smartphone ještě více prakticky a pohodlně. Usilujeme o poskytnutí spotřebitelům těch nejlepších mobilních zkušeností, a to zejména v pohodlí jejich domova či kanceláře. Současně máme dlouhodobý závazek inovovat možnosti nabíjení,“ řekl Jean-Daniel Ayme, vice-prezident divize European Telecommunication Operations ve společnosti Samsung Electronics.

„Díky výzkumu z návštěv domácností víme, že lidé nemají rádi změť kabelů a často řeší problém, že nemohou najít nabíječku nebo že nemají v dosahu zásuvku. S naším novým inovativním řešením, které integruje bezdrátové nabíjení do vybavení domácnosti, bude život doma jednodušší,“ říká Jeanette Skjelmose, Business Area Manager pro oblast osvětlení a bezdrátového nabíjení ve společnosti IKEA.

Nová série nábytku pro bezdrátové nabíjení společnosti IKEA bude k dispozici v Evropě a Severní Americe od dubna 2015, následovat budou další země. Prodej smartphonů Samsung GALAXY S6 a S6 edge bude zahájen v dubnu 2015.

Samsung IKEA

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };

Dnes nejčtenější

.