Zavřít reklamu

Samsung Česko a SlovenskoSpolečnost Samsung ve svém programu změn po poměrně nedávném propadu zisků mobilní divize zjevně ještě nekončí a nově přišel čas i na nám nejbližší divizi jihokorejského výrobce, tedy na Samsung Česko a Slovensko. Na pozici ředitele Samsung ČR & SR totiž byl dosazen Hun Lee, ten nahradil Daewona Kima, jež zde působil jako ředitel teprve od ledna/januára minulého roku a nově se postaví do managementu francouzské pobočky Samsungu.

Hun Lee má za sebou již 12 let působení ve společnosti Samsung Electronics, v minulosti již prostřídal několik manažerských křesel, z nichž poslední před nástupem do Samsung Česko a Slovensko bylo v divizi Visual Display, kde pracoval jako ředitel marketingu pro Evropu. A co více, Samsung letos slaví deset let na českém trhu a 5 let existence divize Samsung ČR & SR, o čemž se dokonce vyjádřil i samotný Lee.

Rok 2015 bude významným milníkem pro Samsung Electronics Czech and Slovak. Před deseti lety přišla značka Samsung oficiálně do České republiky a před pěti lety byla založena pobočka pro Česko a Slovensko,“ prohlásil.

Snad se tedy Samsung i v České republice a na Slovensku ze svých předešlých chyb poučí a my v roce 2015 již nebudeme psát o tom, že tento gigant hlásí ještě gigantičtější propad zisků, ale o tom, jak Galaxy S6 a ostatní smartphony z nových řad, které přijdou již zanedlouho na trh, lámou rekordy co se (nejen) prodejů týče.

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

Samsung Česko a Slovensko

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };

*Zdroj: ChannelWorld

Dnes nejčtenější

.