Vyšel nový CyanogenMod 12 pro Galaxy S III mini , opravuje závažné chyby

Zatoužili jste po Androidu 5.0.2 Lollipop, no vlastníte “pouze” Galaxy S III mini, tudíž jediná možnost, jak se k nejnovější verzi Android OS dostat, je nahrání vlastní ROM? Přichází dobré zprávy. Po poněkud nevydařeném CM12 s Androidem 5.0.1 pro S III mini konečně přichází nový build s Android 5.0.2 Lollipop, který vedle jiných chyb konečně opravuje i nefunkční fotoaparát, GPS a je mnohem stabilnější. Stále ovšem nefunguje nahrávání videa, i přesto se ale rozhodně dá mluvit o pokroku a pokud i Vy máte zájem si nový Android 5.0.2 nahrát do svého Galaxy S III mini (GT-I8190), stahujte CyanogenMod 12 z odkazu zde.

Android 5 CyanogenMod

 

Diskuze

    A nestálo by za to zmínt, že kromě toho, že ještě nevyšel jedinej build od CM je tohle navíc neoficiální build? viz např. dnešní blogpost na stránkách CM …

    Reagovat

    @s3icc0: Hlavně jsem nikde jsem nezmínil, že by se jednalo o oficiální build a každému, kdo by měl případně zájem si CM12 na S3 mini stáhnout, by z poskytnutého odkazu došlo, že se nejedná o verzi z cyanogenmod.org. Tak jako tak se jedná o build od Maclawa (NovaFusion), který již nějaký ten pátek v tomto oboru velmi úspěšně funguje, tudíž se není čeho bát… A co více, NovaFusion tým je na Samsung Galaxy S III mini primárně zaměřen, rozhodně tedy není na škodu informovat o novinkách z jejich dílny, SGS3 mini je (nejen) v ČR/SR stále velmi populární zařízení.

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět