Zavřít reklamu

Samsung WhiteUdálost, na kterou snad každý správný „lolkař“ celý rok čeká, se uchýlila ke svému konci. Samsung White ve finále po čtyřech hrách vítězí nad Star Horn Royal Club 3:1 na výhry a stává se tak vůbec nejlepším League of Legends týmem současnosti, přičemž vedle mistrovského titulu si odnáší i celý 1 000 000 dolarů (cca 20 mil. Kč, 780 000 Euro), načež Star Horn Royal Club si bude muset vystačit s druhým místem a 250 000 dolary (cca 5 mil. Kč. skoro 200 000 Euro). Samsung Blue a druhý semifinalista v podobě OMG si každý z šampionátu odnesou 150 000 dolarů (cca 3 mil. Kč, skoro 120 000 Euro).

Jednalo se o vskutku napínavou podívanou, kdy Samsung White sice s přehledem vyhrál první 2 finálové zápasy, no ten třetí už zaváhal a místo instantní výhry poháru si i přes obrovskou snahu v posledních minutách odnesl prohru a muselo se pokračovat až do čtvrté hry, kterou jihokorejští ze stavu 0:2 a ztráty 1000 goldů hru perfektně otočili, bez problému vyhráli několik teamfightů a po dvou desítkách minut bylo o vítězi definitivně rozhodnuto.

Pro čínský Star Horn Royal Club se tak opakuje situace z loňského mistrovství, kde se ještě pod názvem Royal Club bez větších obtíží probojovali až do finále, tam už však nestačili na též jihokorejské SK Telecom T1 a prohráli 3:2. Pro Samsung White se jedná o premiéru na mistrovství světa, tým totiž vznikl teprve minulý rok, no i přesto stejně jako sesterští Samsung Blue dosahuje obrovských úspěchů, mezi které může zařadit i nově nabytý titul mistra světa 2014.

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //Samsung White

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //

Témata: , ,

Dnes nejčtenější

.