Zavřít reklamu

Galaxy A5Je to sotva pár týdnů, co se přes internet přehnala obrovská vlna úniků ohledně přicházející „Galaxy A“ řady zařízení a už tu máme další obsáhlý leak. O ten se tentokrát postaral AndroidMX (Android México) a týká se nových, dosud neviděných fotografií low-end modelu Galaxy A3 a jeho výkonnějšího bratra v podobě Galaxy A5, přičemž u obou je z fotografií velmi dobře poznat, že se bude jednat o hliníková unibody zařízení, tudíž nebude možné otevřít zadní kryt. Podle AndroidMX pak budou oba telefony disponovat slotem pro Nano-SIM karty.

Paradoxně si Samsung ještě nedávno utahoval z Apple a jeho unibody zařízení, neboť neposkytují možnost vyměnit baterii a označil tak všechny „applisty“ za wall-huggery, v překladu „objímače stěn“, neboť musí být skoro neustále s telefonem na nabíječce. Situace se ale zjevně změnila a jihokorejský výrobce spolu s prémiovým modelem Samsung Galaxy Alpha a celou sérií Galaxy A vstupuje na trh kovových smartphonů, kdy však plánuje modely Galaxy A3, A5 a nejvýkonnější A7 vydat, je zatím záhadou.

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // Galaxy A3 a Galaxy A5

Samsung Galaxy A5

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //*Zdroj: @AndroidMX, (2)

 

Dnes nejčtenější

.