Zavřít reklamu

Samsung NX58H9950 Slide-in GasSamsung pridal do svojej Chef Collection ďalší spotrebič. Najnovšie sa jedná o plynový sporák Samsung NX58H9950 Slide-in Gas, ktorý ohromuje z každého uhla. To sa potom celkom odráža na cene $2 799. S tým však treba rátať, keďže je to sporák z prémiovej kolekcie pre šéfkuchárov. Jeho design ladí so všetkými ostatnými spotrebičmi zo série. Na prednej hornej strane okrem klasických otočných plynových koliesok dominuje veľký displej, ktorým môžete nastaviť teplotu, čas a všetky ostatné dôležité veci. Kvalita sa taktiež nezmenila.

Vo vnútri sa nachádza trúba, ktorá je naozaj veľká a má kapacitu 165 litrov! Delí sa na tri poschodia a to zaručuje, že si môžete upiecť viac jedál naraz. Tieto poschodia sa dajú samozrejme dať preč, ak by sme potrebovali upiecť niečo naozaj veľké. Pre takéto prípady Samsung nainštaloval dozadu obrovský ventilátor, s pomocou ktorého táto trúba upečie všetko naozaj dobre. Pre veľké pečenie prispôsobili aj spodnú časť trúby, ktorá je vysúvacia a tak sa nemusíte načahovať po 10-kilogramovom kurčati až do vnútra trúby!

Samsung NX58H9950 Slide-in Gas

Na vrchu máme 5 plynových horákov a každý z nich je špecializovaný na niečo iné. Hlavný má dokonca dva otvory a tým zrýchľuje celkový čas varenia. Ďalší zaujímavý horák je ten stredný. Je predĺžený, čo je určené na veľké hrnce a panvice. Práve kvôli tomuto horáku je pridávaná do balenia aj grilovacia panvička. V balení ešte nájdete podstavec pre WOK panvice a taktiež merač teploty do trúby.

A na záver ako čerešnička na torte, Samsung NX58H9950 vyhral ocenenie „J.D. Power Customer Satisfaction Award“

// < ![CDATA[ // Samsung NX58H9950 Slide-in Gas Samsung NX58H9950 Slide-in Gas

// < ![CDATA[ //*Zdroj: Samsung

Dnes nejčtenější

.