Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dakuemj ze vydavate tieto clanky. Vzdy tu najdem aktualne najnovsie k samsungu co hladam. Inac moze sa stat ze pride do EU exynos verzia? Pretoze ju aj do alphy dali a je to lepsie ako snap. Dakujem.

  Jaromíre máš mou úctu protože nikdo přesně „neví“ (kromě těch kdo pracují v applu ) jak bude 5,5 iphone vypadat ani se neví jak se bude jmenovat . A ty úniky nemusí platit a M8 vubec nevypadá jak iphone 6 :p
  napiš čím se inspiroval zajímalo by mě to .

  ako inšpiráciu myslím to, že jeho zadná strana je prakticky celá z hliníku a prelínajú ju plastové pruhy – tak ako HTC One (2013) a M8. Na túto skutočnosť poukázali viaceré médiá, vrátane tých ktoré sa zaujímajú o Apple.

  http://cdn.bgr.com/2014/05/iphone-6-vs-iphone-5s-vs-htc-one-m8-1.jpg (Beriem na vedomie, že sa v posledných dňoch dizajn trochu zmenil oproti fotke nižšie)

  Ja osobne si myslím, že na tých únikoch predsa len niečo bude, keďže v minulých rokoch platilo všetko, čo uniklo – iPad mini, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 4, iPad Air.

  Ty uniky dělá apple aby se zviditelnil. Pruhy přez záda nesouhlasim o teto variantě apple uvažoval už u 5s ale chtěl dodržet design jako iphone 5 takže apple to měl promyšlené asi dřív než LG
  Android neni tak propracovaný do detajlu jako IOS nebo Win android potřebuje velký výkon (samsung s5 8 jadrový procesor ) iphone ma 2jádrový a jede bez problémů Windows phone má kámoš a ma 1jádrový procesor a také bez problémů.
  A kdybych chtěl android (což nechcu) tak bych si koupil Xiaomi nebo nebo Thl to jsou nejlepší androidi samsung udelal jeden dobry tablet (galaxy tab s)

Vložte vlastní komentář

celý text