Zavřít reklamu

Samsung Galaxy S III NeoPraha 30. července 2014 – Samsung na začátku srpna uvede na český trh chytrý telefon Samsung GALAXY S3 Neo, který je vylepšeným modelem oblíbené řady GALAXY SIII. Oproti svému staršímu předchůdci pracuje s nejnovějším operačním systémem Android 4.4 (KitKat) a společně s kapacitou paměti RAM 1,5 GB a čtyřjádrovým procesorem splňuje současné požadavky na vysoký výkon a rychlou odezvu. Naopak si ve své výbavě zachovává možnosti ovládání hlasem (S Voice) a pohyby nebo přenos dat mezi přístroji pouhým přiblížením k druhému telefonu (S Beam). Samozřejmostí je také podpora technologie NFC.

„Smartphone Samsung GALAXY SIII si v minulých letech získal řadu příznivců. Nejen jeho fanoušky jistě potěší inovovaná verze GALAXY S3 Neo, která je ještě výkonnější a odpovídá nejnovějším trendům v oblasti mobilních zařízení,“ říká Ladislav Fencl, produktový specialista společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Samsung GALAXY S3 Neo je vybavený Super AMOLED displejem o velikosti 4,8 palce. Součástí je také zadní fotoaparát s  rozlišením 8 Mpix, který je vybavený závěrkou s nulovým zpožděním, což umožňuje snadněji zachycovat pohybující se objekty. Díky funkci Burst shot okamžitě zachytí sérii dvaceti po sobě jdoucích snímků a funkce Best photo vybere nejlepší z osmi zachycených fotografií. Přední fotoaparát má rozlišením 1,9 Mpix a nabízí celou řadu inteligentních funkcí, např. mechanismus rozpoznávání tváře či natáčení videa v HD rozlišení.

Samsung Galaxy S III Neo

Mezi oblíbené funkce smartphonu GALAXY S3 Neo patří:

 • Smart stay: Přední kamera telefonu sleduje vaše oči
  a telefon automaticky ponechá jas displeje neztlumený, abyste mohli bez přerušení například číst elektronickou knihu nebo brouzdat po internetu.
 • Přímé volání: Pokud někomu píšete zprávu a během psaní se rozhodnete, že dotyčnému raději zavoláte, stačí přiložit telefon k uchu a funkce automaticky vytočí dané číslo.
 • Inteligentní upozornění: Kontrolu zmeškaných zpráv nebo hovorů provedete jednoduše tak, že telefon po delší nečinnosti uchopíte do ruky. V případě, že začne vibrovat, upozorňuje na vše, co jste zmeškali.
 • S Beam: Sdílejte soubory pouhým přiblížením
  k dalšímu telefonu s aktivovanou funkcí S Beam.
 • AllShare Cast: Uživatelé mohou bezdrátově připojit svůj Samsung GALAXY S3 Neo k televizoru a okamžitě přenést obsah chytrého telefonu na větší obrazovku.
 • AllShare Play: Bezprostřední sdílení jakýchkoli souborů mezi GALAXY S3 Neo a tabletem, PC nebo televizorem, a to bez ohledu na vzdálenost mezi přístroji.
 • Pop up play: Kdekoli na obrazovce telefonu lze přehrávat video a zároveň spouštět jiné úkoly, čímž při kontrole nových emailů nebo při brouzdání po internetu odstraňuje nutnost zavírat a opět spouštět video.

Samsung GALAXY S3 Neo bude na českém trhu dostupný začátkem srpna 2014 v modrém provedení. Doporučená maloobchodní cena je 5 999 Kč s DPH.

Samsung Galaxy S III NeoSamsung Galaxy S III Neo

Tabulka technických specifikací Samsung GALAXY SIII Neo:

Sítě

EDGE Quad / UMTS Quad

HSPA+21Mbps

Displej

4.8” HD (720×1280) HD super AMOLED

Procesor

Čtyřjádrový procesor s taktem 1,4 GHz

Operační systém

Android 4.4 (KitKat)

Fotoaparát

Hlavní (zadní): 8 Mpix AF s bleskem BSI

Vedlejší (přední): 1,9 Mpix BSI

Funkce fotoaparátu

Burst shot, Best photo

Video

1080 p Nahrávání/Přehrávání

Konektivita

WiFi (a/b/g/n), WiFi Direct, GPS/GLONASS, BT 4.0 (LE)

Senzory

Akcelerometr, digitální kompas, gyrosnímač, senzor přiblížení, RGB svítilna, NFC

Paměť

1,5 GB RAM + 16 GB flash

Slot na microSD (až na 64 GB)

Rozměry

136,6 x 70,6 x 8,6 mm; 132 g

Baterie

2 100 mAh

Samsung Galaxy S III Neo

 

 

Dnes nejčtenější

.