Zavřít reklamu

Nie je zrejme nič zvláštne na tom, že @evleaks odhaľujú nové produkty aj cez víkend. Práve tento víkend na svojom Twitteri odhalili propagačné fotky hodiniek Galaxy Gear 2. Spolu so zverejnením fotiek nám zároveň odhalili dve veci. Nielen, že Samsung pripravuje dve rôzne verzie Gear 2, ale tento leak zároveň vyvrátil fámy o tom, že Galaxy Gear 2 budú mať ohnutý alebo ohybný displej.

Namiesto toho sa stretneme s klasickým plochým AMOLED displejom, aký sme mohli vidieť už pri prvej generácii hodiniek Gear. K dispozícii by mali byť hneď dve verzie, ktoré sa budú s vysokou pravdepodobnosťou líšiť aj svojimi názvami. Samsung po boku kovovej verzie hodiniek predstaví aj lacnejšiu, plastovú verziu s menej kvalitným fotoaparátom. Táto zmena sa jednak postará o to, že hodinky budú skutočne lacnejšie, a jednak budú ladiť s novou vlajkovou loďou. Samsung totiž zajtra predstaví plastový Galaxy S5 a kovový Galaxy S5 Prime s odtlačkom snímačov prstov. Myslíme si preto, že Samsung vydá dve verzie hodiniek práve z tohto dôvodu.

Lenže internetové médiá majú iné vysvetlenie. Podľa nich sa bude jednať jednoducho o lacnejšiu verziu, ktorá nebude mať žiadne dočinenie s dvomi Galaxy S5-kami. Tomu sa podľa nich prispôsobí aj názov a zatiaľ čo kovový model ponesie pomenovanie Galaxy Gear 2, plastový model sa bude volať Galaxy Gear 2 Neo. Dnes je ešte celkom skoro na to, aby sme niečo potvrdzovali a tak si počkáme na zajtrajší event, kde Samsung odhalí pravdu.

*Zdroj: twitter

Dnes nejčtenější

.