Zavřít reklamu

Model Galaxy Note 3 Lite zatiaľ ostáva obrovským otáznikom pre širokú verejnosť, pričom je isté, že finálna verzia Note 3 Lite existuje a bude predstavená na tohtoročnom MWC 2014. S blížiacim sa dátumom príchodu sa postupne odhaľujú aj špecifikácie, ktoré tentoraz poodhalil jeden uživateľ pre non-LTE verziu Note 3 Lite (SM-N750). Model údajne ponúkne 720p displej a Android 4.3.

Lacnejšia varianta tabletov z dielne Samsungu by mala zavítať v dvoch verziách, pričom by malo ísť o najlacnejšie tablety spoločnosti, ktorých cena by sa mala pohybovať okolo 100€. Podľa tvrdení uživateľa, SM-N750 verzia pozostáva z 720p displeja, čo je v porovnaní s klasickým Note 3 menší pokles z hľadiska kvality obrazu a hustoty pixelov. Ďalším odhaleným prvkom je operačný systém modelu, na ktorom zatiaľ beží Android 4.3. Nie je však vylúčené, že by Samsung svoje Lite verzie spustil na Android 4.4 KitKat, prípadne neskoršie updatol, čo by bola jednoznačne potešujúca správa.

Na internete sa špekuluje, že Lite verzie v porovnaní s Galaxy Note 3 značku degradujú, hlavne z hľadiska hardwaru a nižšej ceny. Orezanie prvkov by malo totižto nastať aj pri výkone, kamere a taktiež zabudovaní LCD displeja.

samsung-galaxy-note-3-lite-uaprof

 

*Zdroj: Galaxyclub.nl

Dnes nejčtenější

.