Zavřít reklamu

sduos2Samsung neustále expanduje so svojimi Galaxy modelmi, pričom niektoré z nich prichádzajú bez akéhokoľvek väčšieho povšimnutia. Príkladom môže ísť nový model Samsung Galaxy S Duos 2, ktorého špecifikácie a približný dátum zverejnil maďarský blog Tech2. Nový model podľa informácií pobeží na Androide 4.2 Jelly Bean s podporou TouchWiz rozhrania.

Od pôvodného Galaxy S Duos sa bude líšiť prevažne technickými špecifikáciami, keďže dizajn ostal nepozmenený. Telefón s podporou dual-SIM tentoraz poženie 768MB RAM, 1.2 GHz dvojjadrový procesor, ktorého typ zatiaľ nepoznáme, 4-palcový displej a 4GB pamäte so slotom pre microSD kartu (najviac 64GB). Dizajn čiernej alebo bielej varianty doplní 5Mpx fotoaparát s HD nahrávaním, VGA predná kamera a podpora 3G a Wi-Fi pripojenia. Displej ponúka o rozlíšenie 800 x 480 pixelov a v telefóne nájdeme 1 500 mAh batériu, od ktorej Samsung sľubuje 8 hodín výdrže pri 3G hovoroch.

V Európe by mal byť dostupný v nasledujúcich týždňoch. Podľa indického Samsung webu, kde sa model začal už predávať, si ho zakúpime za Rs.10,999, čo je približne $176 alebo 129€.  Možno súhlasiť, že nejde o príliš veľkú cenu. Mobil je určený primárne pre ľudí využívajúcich dve SIM karty, ktorých zameranie je skôr na operátora než mobilné zariadenie.

sduos2

Zdroj: Tech2.hu

Dnes nejčtenější

.