Najnovšie recenzie:

Datum: 5.2.2016 Vydal: Redakcia Samsung Magazine Kategorie: Tiskové zprávy, Vše Komentářů: 0

money iconKomerční sdělení: Představte si „tržiště“, kde vidíte poptávky reálných lidí, kteří potřebují půjčit. A sami si můžete vybrat, komu své peníze půjčíte. Proč to ale dělat? Kvůli penězům – vaše výnosy totiž mohou být i 35% ročně. O těchto lidech máte kompletní informace: uvedou výši svého příjmu, na co chtějí peníze použít, výši závazků, kolik si chtějí půjčit nebo jaký jsou ochotni akceptovat úrok. A vy se jen rozhodnete, jestli někomu z nich chcete půjčit nebo počkáte na lepší nabídku.Půjčit můžete od 1000 Kč, investovat můžete i do několika půjček naráz a nezatěžuje vás žádná administrativa – vše totiž probíhá online.

Toto vše se nazývá P2P (peer-to-peer) model půjčování peněz, který běžně funguje ve světě. Také v Česku existují platformy, prostřednictvím kterých můžete půjčovat své peníze reálným lidem a získávat výnos až několik desítek procent ročně nebo naopak – půjčovat si přímo od lidí.

Půjčujte své peníze přímo lidem od 1000 Kč zde.

Podstatou tohoto fungujícího modelu je, že lidé půjčují lidem. Zprostředkovatel umožňuje žadatelům o půjčku získat lepší podmínky online půjčky než u banky a zároveň nabízí investorům možnost investovat jejich volné peněžní prostředky. Žadatel i investor proto mohou získat výhodnější podmínky než v klasické bance.

Chcete nechat své peníze zahálet na účtu v bance nebo raději dosahovat vyššího zhodnocení pomocí prověřeného modelu bezpečného půjčování peněz?

Podívejte se, jak můžete získat možnost lepšího zhodnocení peněz než v bance.

Jaké jsou výhody:

  • Výnos se může pohybovat od 6 % až do 35 % ročně
  • Můžete investovat již od 1 000 Kč
  • Neplatíte předem žádné poplatky
  • Nestaráte se o administrativu
  • Riziko můžete rozložit do více půjček
  • Investovat můžete i anonymně

Více informací o půjčování lidem naleznete zde

money (kopie)Reklama.Sledujte nás!


   
Reklama

Alza.cz - Microsoft Lumia 650 LTE
Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

reklama AquaAngels
Reklama

Reklama