Najnovšie recenzie:

Datum: 4.2.2016 Vydal: Redakcia Samsung Magazine Kategorie: Ekonomie & Tiskové zprávy, Príslušenstvo, Smartphony, TV & Audio, Vše Komentářů: 0

Samsung Gear VRSamsung ako partner Olympijských hier oznámil ďalšiu zaujímavosť. Po tom, ako sa spoločnosť zaviazala, že ponúkne ľuďom na ZOH 2018 v Pchjongčchangu super-rýchle 5G pripojenie, Samsung vyhlásil podobné prekvapenie aj v prípade Zimných olympijských hier mládeže ktoré sa konajú tento rok v Lillehammeri. Spoločnosť plánuje niektoré udalosti vysielať cez virtuálnu realitu, vďaka čomu si budete môcť vychutnať niektoré udalosti naživo. Okrem toho zavítate aj do štúdia, v ktorom budú prebiehať diskusie s mladými športovcami.

Ďalej budete môcť s pomocou Gear VR zažiť otváraciu ceremóniu alebo zopakovať si významné momenty z rýchlokorčuľovania, ski jumpingu, snowboardingu a iných kategórií. Celkovo budú k dispozícii tri štúdia, menovite VR Bus, VR Monument a VR Station, ktoré budú rozmiestnené po Lillehammeri a umožnia účastníkom vyskúšať si virtuálnu realitu taktiež. Samsung napokon tvrdí, že ide o “Jediný spôsob, ako to zažiť na vlastnej koži.”

Samsung Lillehammer Youth Olympic Games 2016

 

*Zdroj: SamsungReklama.Nejste přihlášen! Přihlásit se ». Registrovat se »

Samsung Magazine je soukromý elektronický magazín, který umožňuje přidat komentáře k článkům. Vaše komentáře však nemusí být uveřejněny. Děkujeme za pochopení.

Sledujte nás!


   
Reklama

Alza.cz - Microsoft Lumia 650 LTE
Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

reklama AquaAngels
Reklama

Reklama