Najnovšie recenzie:

Datum: 4.2.2016 Vydal: Redakcia Samsung Magazine Kategorie: Smartphony, Vše Komentářů: 0

Gear-VR-Internet-BrowserReklamy sú dôležitým zdrojom príjmov pre mnohé weby vrátane tohto, keďže práve reklamy nám pomáhajú splácať webhosting, doménu a redaktorov. Napriek tomu veríme, že niektoré reklamy, obzvlášť potom na YouTube, môžu byť otravné a vtedy dochádza k momentu, kedy užívatelia začínajú inštalovať rôzne adblocky. Samsung si vzal inšpiráciu a sám obohatil svoj webový prehliadač o podporu nástrojov na blokovanie reklamy a dokonca oznámil spoluprácu s tvorcami Ad Block Fast. Netrvalo však dlho a spolupráca bola prerušená vďaka Googlu.

Google totiž stiahol nástroj z obchodu Play so slovami, že došlo k porušeniu pravidiel. Presnejšie k porušeniu jedného pravidla, ktoré tvrdí, že vývojári nesmú vyvíjať aplikácie, ktoré sa prelínajú či poškodzujú iné aplikácie alebo pristupujú ku kódu iných aplikácií bez povolenia. Či je toto ten pravý dôvod, prečo Google zablokoval Ad Block Fast alebo v tom sú peniaze zo zobrazenej reklamy, o tom môžeme polemizovať. Samsung je totiž najväčším výrobcom mobilov s Androidom a má tak významný podiel v zobrazovaní reklám na mobilných zariadeniach. Aby toho nebolo málo, tak Ad Block Fast využíva oficiálne API od Samsungu a spolupracuje s ním. Je teda otázne, ako sa situácia vyvinie, Google svoj čin nekomentoval.

Gear VR Internet Browser

*Zdroj: The Next WebReklama.Nejste přihlášen! Přihlásit se ». Registrovat se »

Samsung Magazine je soukromý elektronický magazín, který umožňuje přidat komentáře k článkům. Vaše komentáře však nemusí být uveřejněny. Děkujeme za pochopení.

Sledujte nás!


   
Reklama

Alza.cz - Microsoft Lumia 650 LTE
Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

reklama AquaAngels
Reklama

Reklama