Najnovšie recenzie:

Datum: 3.2.2016 Vydal: Redakcia Samsung Magazine Kategorie: Príslušenstvo, Vše Komentářů: 0

Project BeyondŽe Samsung v prvom teaser traileri na Galaxy Unpacked 2016 prezentoval virtuálnu realitu, nie je náhoda. Spoločnosť totiž plánuje po boku Galaxy S7 predstaviť aj jednu veľkú novinku zo sveta virtuálnej reality. Bude sa jednať o kameru Gear 360, ktorá vám umožní natáčať 360-stupňové videá, ktoré budete môcť následne sledovvať s použitím Gear VR alebo iných VR zariadení (aj keď to nie je isté).

Samsung Gear 360 bude zrejme priamym nástupcom projektu Beyond, ktorý bol predstavený už pred dvomi rokmi ako prototyp 360-stupňovej kamery, ktorá by mohla byť dostupná pre širokú verejnosť. Vzhľadom k tomu, kamera pritom disponuje dvojicou 180-stupňových kamier, ktoré spoločnými silami vytvárajú 360-stupňové zábery. Kameru bude možné pripojiť k telefónu pomocou aplikácie Gear 360 Connect a s použitím Bluetooth pripojenia. Kamera má pritom svoju vlastnú batériu, takže ju bude treba z času na čas nabíjať.

Gear 360 sa tiež vyznačuje aplikáciu Gear 360 Gallery a podporou viacerých užitočných funkcií, ktoré je možné ovládať softvérom. Menovite ide o HDR, expozíciu, vyváženie bielej, ISO a možnosť prepnúť sa medzi 360-stupňovým a 180-stupňovým režimom. Každá kamera má rozlíšenie 1920 x 1920 bodov a dokopy tak majú rozlíšenie 3840 x 1920 bodov. V takýchto rozlíšeniach budú dostupné zábery VR, dual-view, panoramatické snímky, timelapse videá a aj slučky.

Project Beyond

*Zdroj: SamMobileReklama.Nejste přihlášen! Přihlásit se ». Registrovat se »

Samsung Magazine je soukromý elektronický magazín, který umožňuje přidat komentáře k článkům. Vaše komentáře však nemusí být uveřejněny. Děkujeme za pochopení.

Sledujte nás!


   
Reklama

Alza.cz - Microsoft Lumia 650 LTE
Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

reklama AquaAngels
Reklama

Reklama