Najnovšie recenzie:

Datum: 2.2.2016 Vydal: Redakcia Samsung Magazine Kategorie: Smartphony, Vše Komentářů: 0

Galaxy S7Dnešný únik renderov Galaxy S7 a Galaxy S7 edge nám odhalil, že zadná strana telefónu bude ohnutá podobna ako to spravil Samsung aj v prípade Galaxy Note 5. Dizajnéri tu však posunuli latku opäť o niečo vyššie a sklo bude podľa všetkého ohnuté nielen na bokoch, ale aj v hornej a dolnej časti, vďaka čomu pôjde o celkom zaujímavý kus skleneného umenia, s ktorým sa bude dať telefonovať. Naznačuje tomu uniknutý render, ku ktorému sa dopracoval portál OnLeaks a ktorý ho pochopiteľne zverejnil na internete.

Okrem toho sa objavila aj ďalšia zaujímavosť a to že Galaxy S7 bude mať síce vytŕčajúci fotoaparát, no teraz bude vytŕčať menej, než u S6. Tam mal vytŕčajúci fotoaparát hrúbku 1,7 milimetra, čo bolo poznať aj po položení telefónu na stôl. U Galaxy S7 by to tak nemalo byť z dôvodu, že mobil bude mať fotoaparát s hrúbkou len 0,8 milimetra, teda pôjde o skoro neviditeľný výstupok.

Galaxy S7 Curved Back Cover

Galaxy S7 OnLeaks Render

Galaxy S7 vs Galaxy S6 camera bump

*Zdroj: OnLeaksReklama.Nejste přihlášen! Přihlásit se ». Registrovat se »

Samsung Magazine je soukromý elektronický magazín, který umožňuje přidat komentáře k článkům. Vaše komentáře však nemusí být uveřejněny. Děkujeme za pochopení.

Sledujte nás!


   
Reklama

Alza.cz - Microsoft Lumia 650 LTE
Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

reklama AquaAngels
Reklama

Reklama