Najnovšie recenzie:

Datum: 30.1.2016 Vydal: Redakcia Samsung Magazine Kategorie: Smartphony, Vše Komentářů: 0

galaxy-s7-leak-2016-venturebeatA je to tu! Únik, na ktorý sme tak dlho čakali, sa konečne objavil a nepostaral sa oň nik iný, než renomovaný leaker @evleaks, známy tiež pod svojim menom Evan Blass. Práve jemu sa v uplynulých hodinách dostali do rúk oficiálne propagačné materiály ku Galaxy S7 a Galaxy S7 edge, ktoré už potvrdzujú, ako bude vyzerať finálna verzia tohtoročnej vlajkovej lode Samsungu.

Ako môžete vidieť, tak základná verzia Galaxy S7 vyzerá veľmi podobne ako jej predchodca a na jeho prednej strane vidíme len dve zásadné zmeny. V prvom rade je to štvorcové domovské tlačidlo Home button, ktoré je však väčšie, než sme pôvodne čakali. Navyše je tu vidieť fotoaparát, ktorý je o niečo väčší než ten v minuloročnom flagship modeli, čo môže znamenať, že došlo k zlepšeniu jeho technológií. K zvýšeniu rozlíšenia by však dôjsť nemalo. Model Galaxy S7 edge je potom podľa uniknutých fotografií naozaj o niečo väčší než klasický model a disponuje uhlopriečkou 5.5″, čiže rovnakou, akú nájdete napríklad na Galaxy Note 2.

Samsung Galaxy S7 and S7 Edge

Samsung Galaxy S7 and S7 Edge

*Zdroj: TwitterReklama.Nejste přihlášen! Přihlásit se ». Registrovat se »

Samsung Magazine je soukromý elektronický magazín, který umožňuje přidat komentáře k článkům. Vaše komentáře však nemusí být uveřejněny. Děkujeme za pochopení.

Sledujte nás!


   
Reklama

Alza.cz - Microsoft Lumia 650 LTE
Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

reklama AquaAngels
Reklama

Reklama