Najnovšie recenzie:

Datum: 28.1.2016 Vydal: Redakcia Samsung Magazine Kategorie: Ekonomie & Tiskové zprávy, Vše Komentářů: 0

samsungfactorySamsung ako konglomerát patrí medzi najväčšie firmy na svete a tak sa dá rátať aj s tým, že investuje značné peniaze do výskumu a vývoja, aby si toto postavenie udržal naďalej. Je to aspoň podľa firmy Strategy&, ktorá zverejnila štatistiku R&D za posledný rok a zistila, že spomedzi spoločností, ktoré operujú na trhu spotrebnej elektroniky, investoval Samsung do výskumu a vývoja najviac zo všetkých a niekoľkonásobne tak prekonal svojich konkurentov.

Juhokórejská spoločnosť podľa všetkého minula až 14,1 miliardy dolárov a jediný, kto ho v tomto ohľade prekonal, bol len Volkswagen, ktorému sa nedopatrením podarilo investovať aj do technológie, ktorá skresľovala informácie o emisiách. VW investovalo minulý rok do vývoja 15,3 miliardy dolárov. Pre zaujímavosť, Apple investoval do výskumu a vývoja len 6 miliárd dolárov a umiestnil sa tak v tabuľke na 18. miesto, teda na jednu z posledných priečok Top 20-ky.

Samsung R&D in 2015

samsungfactory

*Zdroj: SamMobileReklama.Nejste přihlášen! Přihlásit se ». Registrovat se »

Samsung Magazine je soukromý elektronický magazín, který umožňuje přidat komentáře k článkům. Vaše komentáře však nemusí být uveřejněny. Děkujeme za pochopení.

Sledujte nás!


   
Reklama

Alza.cz - Microsoft Lumia 650 LTE
Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

reklama AquaAngels
Reklama

Reklama