Najnovšie recenzie:

Datum: 27.1.2016 Vydal: Redakcia Samsung Magazine Kategorie: Smartphony, Vše Komentářů: 1

Galaxy S7Samsung mal podľa doterajších špekulácií predstaviť budúci mesiac všetky tri modely Galaxy S7, medzi ktorými by sa okrem S7 a S7 edge mal nachádzať aj model S7 edge+ ako nástupca obrieho ohnutého telefónu, ktorý vyšiel pred pol rokom. Evan Blass, známy skôr pod svojou prezývkou evleaks, však zverejnil nové tvrdenie, podľa ktorého by mala spoločnosť predstaviť najväčšiu sedmičku až o niekoľko mesiacov neskôr, pravdepodobne po boku Note 6.

Tvrdí pritom, že na veľtrhu MWC 2016 uvidíme len dva modely a to Galaxy S7 a Galaxy S7 edge, pričom model edge by mohol mať o niečo väčší displej. Špekuluje sa o uhlopriečke 5.5″ s tým, že klasický plochý model by mal mať klasickú 5,1″ uhlopriečku. Je však možné, že Galaxy S7 edge bude mať rovnaké rozmery ako plochý model, len displej bude o trochu širší kvôli zakriveným rohom. Ale ako to naozaj bude, to uvidíme o mesiac.

Galaxy S7 and Galaxy S7 edge logosReklama.Odoberať komentáre cez RSS

  1. redlich.cz


    27. Leden, 2016 | 18:36
    0 Pulses

    Vše do sebe zapadá jako puzzle. Odpověď na druhý odstavec naleznete zde:

    http://samsungmagazine.eu/2016/01/21/pozname-rozmery-galaxy-s7-a-galaxy-s7-edge/

Nejste přihlášen! Přihlásit se ». Registrovat se »

Samsung Magazine je soukromý elektronický magazín, který umožňuje přidat komentáře k článkům. Vaše komentáře však nemusí být uveřejněny. Děkujeme za pochopení.

Sledujte nás!


   
Reklama

Alza.cz - Microsoft Lumia 650 LTE
Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

reklama AquaAngels
Reklama

Reklama