Najnovšie recenzie:

Datum: 4.1.2015 Vydal: Kategorie: Smartphony, Vše Komentářů: 0

Galaxy S6 iconAko ste sa mohli dočítať u nás už včera, spoločnosť Samsung pracuje na viditeľne sa odlišujúcom dizajne Galaxy S6 a fotky naznačujú tomu, že telefón ponúkne výrazne zaoblenejšie hrany a unibody hliníkové telo na zadnej strane. Či to bude pravda alebo nie, to ukáže budúcnosť vzhľadom k tomu, že spoločnosť už vyrobila X prototypov s rôznym dizajnom a mení ho každým dňom. Každopádne, dizajn na fotkách, ktorý v posledných dňoch obletel svet so slovami, že ide o Galaxy S6, stihol Samsung odprezentovať v jednom zo svojich videí, ktoré prezentovalo funciu Samsung My KNOX.

Samotné video bolo nahrané už 18.12.2014 a ako sa zdá, odvtedy o ňom nepočulo príliš veľké množstvo ľudí, čomu nasvedčuje aj počet zhliadnutí na YouTube. Ako je tu však vidieť, dizajn telefónu na videu je totožný s dizajnom, ktorý sme mohli vidieť na fotkách, veď si ich porovnajte sami:

s6_design2Reklama.Nejste přihlášen! Přihlásit se ». Registrovat se »

Samsung Magazine je soukromý elektronický magazín, který umožňuje přidat komentáře k článkům. Vaše komentáře však nemusí být uveřejněny. Děkujeme za pochopení.

Sledujte nás!


   
Reklama

Alza.cz - Microsoft Lumia 650 LTE
Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

reklama AquaAngels
Reklama

Reklama